Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Alıcı-Verici
Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Alıcı-Verici

Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Alıcı-Verici

Marka : Cisco
Fiyat : $0.00  + KDV
KDV Dahil : ₺0,00
TL Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Marka
Cisco
Model
MGBLX1
Uygulama
1000BASE-LX
Bağlantı Türü
Çift Yönlü LC
Tipik Dalga Boyu (TX)
1310 nm
Dalga Boyu Aralığı (RX)
1310 nm
Maksimum Mesafe
10 Km'ye kadar
Ortalama Çıkış Gücü
9,5 dBm ila -4 dBm
Alıcı Duyarlılığı
-20 dBm (tipik)
Boyutlar
13,4 x 8,5 x 55,7 mm (0,53 x 0,33 x 2,19 inç)
Garanti
Ömür boyu (sınırlı)